logo

  MABRUK » Kostka Betonowa

Prosta granica.

Do wyznaczenia granic ścieżek i placów doskonale nadają się zróżnicowane pod względem kształtu, wielkości i koloru obrzeża. Stanowią one nie tylko praktyczną ramę, zamknięcie całej kompozycji, ale są także jej atrakcyjną ozdobą.
Do prac wykończeniowych – nie tylko w drogownictwie – polecamy również bardzo wytrzymałe i funkcjonalne krawężniki. Produkowane są one w wielu rozmiarach i kształtach umożliwiających dostosowanie do każdej nawierzchni.

Obrzeże (6x100)
Produkowane w wysokościach: 20 i 25 cm. Dostępne w kolorze szarym, czerwonym, brązowym i grafitowym.

Obrzeże (8x100)
Produkowane w dwóch wysokościach: 25 i 30 cm. Dostępne w kolorze szarym, czerwonym, brązowym i grafitowym.

Krawężnik lekki i ciężki
Krawężnik o wyraźnie zarysowanej linii, produkowany w kilku rozmiarach (15x25x100; 15x30x100; 15x30x50; 20x25x100; 20x30x100; 20x30x50), co umożliwia dostosowanie go do wysokości i rodzaju każdej nawierzchni.

Krawężnik najazdowy
Krawężnik o miękkiej linii, znakomicie sprawdza się w obszarze ruchu samochodowego. Produkowany w rozmiarze 15x22x100, dostępny w kolorze szarym.

Krawężnik skośny
Krawężnik pozwalający na płynne przejście między różnicą poziomów występującą niejednokrotnie pomiędzy nawierzchnią chodnika i ulicy. Wysokość 22/30 cm, dł. 100 cm, szer. 15 cm. Produkowany w standardowym, szarym kolorze.

Krawężnik łukowy
Krawężnik dostępny w 5 wersjach łuków (zewnętrznych) o różnych promieniach; dzięki ich zastosowaniu możliwe są płynne zmiany kierunku przebiegu chodnika.

Krawężnik Trapezowy
kostka brukowa | kostka granitowa | kamień ogrodowy | kruszywa | cenniki | kontakt
MABRUK © 2010 by 40G

Firma Mabruk posiada w ofercie bogatą gamę produktów związanych z aranżacją krajobrazu. Ogrody, posesje, oraz tarasy, dzięki produktom z naszje oferty, nabiorą całkiem nowych, naturalnie pięknych kształtów. Oferowana przez nas kostka brukowa najlepszych producentów Libet oraz Semmelrock, zapewni piękne i bezpieczne ścieżki, szeroki wybór grysów, otoczaków oraz kamieni ogrodowych utworzy niezapomniany klimat i zapewni spokojny odpoczynek we własnym zaciszu. Nasza firma oferuje usługi w zakresie pełnego wykonania projektu posesji, prac brukarskich oraz sprzedaży niezbędnych surowców. Działamy na szeroką skalę, kostka brukowa Libet Decco, grysy, kamienie ogrodowe, są dostępne na terenie Wrocławia Wałbrzycha, Katowic, Dzierżoniowa i okolic, zapewniamy także dowóz w bardziej odległe miejsca. Zapraszamy do obejrzenia produktów takich jak: grysy ozdobne z całego świata, kamień ogrodowy, kostka granitowa.