logo

point Wiadomosci


25.10.2011
Sól drogowa w ofercie
Sól drogowa oferowana przez firmę PHU MAbruk pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, które spełniają kryteria najwyższej jakości oraz posiadają wszystkie wymagane atesty.
Sól drogowa otrzymywana jest z soli kamiennej na drodze eksploatacji górniczej i przeróbki mechanicznej. Sól ta przeznaczona jest do posypywania powierzchni dróg, chodników, gdy zachodzi potrzeba usunięcia śniegu, gołoledzi i zlodowaceń.
W sprzedaży oferujemy wyłącznie sól najwyższej jakości, która zawiera antyzbrylacz.

Po dodatkowe szczegóły, oraz więcej informacji prosimy kontaktować się z naszymi punktami sprzedaży.

PHU MABRUK

25.11.2010
Usługa projektowania
Planują Państwo zagospodarowanie otoczenia domu ? Najlepszą propozycją będzie wykonanie projektu z wykorzystaniem kostek linii Libet Decco (Elegante, Antico, Colormix), oraz Semmelrock (Design, Top Exclusive). Za wykonanie projektu odpowiedzialni będą wykwalifikowani specjaliści, a my zapewnimy fachową pomoc, oraz wykonanie.
Projektant wykona dla Państwa indywidualny projekt, w odpowiedniej kolorystyce, oraz ciekawymi elementami otoczenia. A wszystko to dostosowane do możliwości technicznych na Państwa posesji.
Po dodatkowe szczegóły, oraz więcej informacji prosimy kontaktować się z naszymi punktami sprzedaży.

PHU MABRUK

25.11.2010
Grysy i Otoczaki
Firma Mabruk od roku 2009 z powodzeniem prowadzi sprzedaż grysów oraz otoczaków konfekcjonowanych w workach Big-bag (1 tona) i worki 25 kg. Są to głównie grysy z regionu dolnego śląska.
Serdecznie zapraszamy do współpracy składy kamienia oraz hurtownie budowlane!

PHU MABRUK

25.08.2010
Aktualne promocje
Zapraszamy Panstwa do regularnego przegladania naszego dzialu z promocjami znajdujacego sie pod tym odnosnikiem: http://www.mabruk.pl/promocje Szczegolnie polecamy nowa promocje na wybrane produkty firmy Libet, w punkcie sprzedazy w Walbrzychu!

PHU MABRUK

24.08.2010
Produkty firmy NATAN w ofercie Mabruk
W przyjemnoscia mozemy panstwa poinformowac, ze w ofercie naszej firmy znalazly sie produkty firmy Natan, producenta takich rzeczy jak; fontanny, figury, kolumy oraz donice. Zapraszamy do zapoznania sie z produktami w zakladce "Dodatki ogrodowe" oraz z pelna oferta na oficjalnej stronie producenta. Wszystie wyroby firmy Natan sa dostepne w ofercie PHU Mabruk, jedynego przedstawiciela na terenie Dolnego Slaska!

PHU MABRUK

14.06.2010
Promocja produktow marki Libet.
Zapraszamy do zapoznania się z oferą firmy Libet, na wybrane produkty oferujemy bardzo korzystne promocje oraz rabaty.

PHU MABRUK

14.06.2010
Nowa strona firmy Mabruk.
Witamy na nowej, odświeżonej wersji, strony firmy Mabruk. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa bardziej przejrzysta i dostępna. Na stronie nie jest zamieszczone aktualnie 100% materiału, lecz z każdym dniem będziemy się starać sukcesywnie dodawać zdjęcia oferowanych produktow oraz materialow. Mamy nadzieję że aktualna zmiana, będzie zmianą na lepsze.

PHU MABRUK


point O Nas


Firma PHU Mabruk jest autoryzowanym dystrybutorem produktow takich marek jak Libet oraz Semmelrock Stein+Design. Zajmujemy sie takze dystrybucja kruszyw na podbudowe, grysow ozdobnych, kamieni ogrodowych oraz roznego typu skal ozdobnych. Zapraszamy do zapoznania sie z pelna oferta firmy!

point Galeria


kostka brukowa | kostka granitowa | kamień ogrodowy | kruszywa | cenniki | kontakt
MABRUK © 2010 by 40G

Firma Mabruk posiada w ofercie bogatą gamę produktów związanych z aranżacją krajobrazu. Ogrody, posesje, oraz tarasy, dzięki produktom z naszje oferty, nabiorą całkiem nowych, naturalnie pięknych kształtów. Oferowana przez nas kostka brukowa najlepszych producentów Libet oraz Semmelrock, zapewni piękne i bezpieczne ścieżki, szeroki wybór grysów, otoczaków oraz kamieni ogrodowych utworzy niezapomniany klimat i zapewni spokojny odpoczynek we własnym zaciszu. Nasza firma oferuje usługi w zakresie pełnego wykonania projektu posesji, prac brukarskich oraz sprzedaży niezbędnych surowców. Działamy na szeroką skalę, kostka brukowa Libet Decco, grysy, kamienie ogrodowe, są dostępne na terenie Wrocławia Wałbrzycha, Katowic, Dzierżoniowa i okolic, zapewniamy także dowóz w bardziej odległe miejsca. Zapraszamy do obejrzenia produktów takich jak: grysy ozdobne z całego świata, kamień ogrodowy, kostka granitowa.